Студенти НУВГП продовжують збирати нагороди

В період з 3 по 5 квітня 2017 року в Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція».

У даному заході взяли участь 30 студентів з 10 профільних ВНЗ України таких міст: Київ (КНУБА), Дніпропетровськ (ПДАБА), Вінниця (ВНТУ), Львів (НУ «Львівська політехніка»), Рівне (НУВГП), Кривий Ріг (КНУ), Одеса (ОДАБА), Полтава (ПНТУ), Харків (ХНУБА та ХНУМГ).

Делегація від нашого університету була представлена студентамиКовальчук Вірою Петрівною, Годуном Василем Володимировичем(група ТГВ-51м) та Вачком Степаном Романовичем  (група ТГВ-41) під керівництвом доцента кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки, к.т.н. Новицької Ольги Сергіївни.

Завдання для учасників олімпіади були за тематикою дисциплін «Вентиляція, кондиціонування», «Опалення». Підготовкою до олімпіади займались доценти кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Проценко Сергій Борисович та Новицька Ольга Сергіївна.  За результатами колективного оцінювання Віра Ковальчук зайняла 1-е місце та отримала диплом І ступеня. Всі переможці були нагороджені грошовими преміями та призами від щорічних спонсорів олімпіади – фірми «ВЕНТС».
Перемога наших студентів - подія передбачувана, адже за останні 6 років студенти спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція» НУВГП займали призові місця в ІІ-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади, що відбувалися в різних містах України.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки