Дві перемоги студенток спеціальності "Транспортні технології" у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт"

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студенток спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» Нечипорук Ілону Вікторівну та Піщалюк Юлію Леонідівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

26-28 березня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології». На конкурс було подано більше 150 робіт. 
За результатами підсумкової конференції у секції «Пасажирський транспорт», на яку були запрошені студенти-претенденти на перемогу, студентка групи ТТ-41 Нечипорук Ілона Вікторівна з науковою роботою на тему: «Узгодження транспортного попиту та пропозиції транспортних послуг у малих містах» отримала Диплом третього ступеня (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри транспортних технологій і технічного сервісу Хітров Ігор Олександрович).

У секції «Вантажний транспорт» третє призове місце для університету здобула також наша студентка -  Піщалюк Юлія Леонідівна (група ТТ-21 інт.). Під керівництвом к.т.н., доцента кафедри транспортних технологій та технічного сервісу Швеця Миколи Дмитровича нею була написана та успішно захищена наукова робота на тему: «Підвищення ефективності автомобільних перевезень партіонних вантажів».

Вітаємо переможниць та бажаємо їм подальших творчих успіхів та розвитку в науковій діяльності!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки