Перемога на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання», яка проходила 25 – 27 квітня 2017 року в Запорізькому національному технічному університеті (м. Запоріжжя) брали участь студентка групи ЕЕТ-42інт Бондаренко Олена Валеріївна та студент групи ЕЕТ-41 Дерлюк Павло Олександрович.

На олімпіаду студентів супроводжував старший викладач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій НУВГП Літковець С.П.

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували задачі з таких дисциплін: «Електропостачання промислових підприємств», «Електричні мережі та системи», «Електромагнітні перехідні процеси», «Релейний захист та автоматика», «Математичні задачі енергетики». Літковець С.П. брав активну участь у проведенні олімпіади, перевіряючи конкурсні задачі з дисципліни «Електричні мережі та системи».

За результатами олімпіади команда НУВГП у складі студентів Бондаренко О.В. та Дерлюка П.О. виборола I командне місце.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки