Порядок ведення бухгалтерського обліку в університеті

Бухгалтерський облік в університеті ведеться згідно Закону України  № 996-ХІУ від 16.07.1999 р. “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, який визначає правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні.

Бухгалтерський облік в університеті ведеться безперервно з дня його реєстрації до його ліквідації.

Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку  та
забезпечення   фіксування  фактів  здійснення  всіх  господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше
трьох років,  несе  призначений на посаду керівником університету головний бухгалтер, який йому безпосередньо підпорядковується.

Обов’язки головного бухгалтера визначаються посадовою інструкцією, розробленою відповідно до вимог п. 7 ст. 8 Закону України № 966.

Склад бухгалтерії встановлюється штатним розписом, а обов’язки кожного працівника бухгалтерії регламентуються відповідними посадовими інструкціями.

Здійснюється забезпечення складання та подання фінансової та бюджетної звітності відповідно до Порядку складання фінансової,бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів,затвердженого наказом Міністерства фінансів України.Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки