Вітаємо переможців конкурсу «Кращий молодий науковець 2013»

Щороку до Дня науки Радою молодих вчених НУВГП проводиться конкурс «Кращий молодий науковець». Основною метою конкурсу є стимулювання наукової діяльності молодих вчених Національного університету водного господарства та природокористування та визначення орієнтирів для подальшого професійного розвитку.

За результатами 2013 року переможцями визнано наступних конкурсантів:

у секції «Технічні та сільськогосподарські науки»:

І місце – Гакало Оксана Ігорівна, к.с.-г.н., викладач Технічного коледжу

ІІ місце – Куницький Сергій Олегович, к.т.н., науковий співробітник науково-дослідної частини НУВГП;

ІІІ місце – Грицина Олександр Олексійович, к.т.н., доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; Стрілець Олег Романович, асистент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства.

у секції «Економічні науки»:

І місце – Павелко Ольга Віталіївна, к.е.н., доцент кафедри обліку та аудиту;

ІІ місце – Самолюк Наталія Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва;

ІІІ місце – Вашай Юлія Володимирівна, к.е.н., старший викладач кафедри економічної теорії.

Призери конкурсу були нагороджені Почесними грамотами НУВГП під час урочистих зборів з нагоди Дня науки.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та сподіваємось на активну участь у науковому житті та плідну співпрацю в майбутньому!

Вітаємо призерів конкурсу та бажаємо творчого натхнення, великих звершень та невичерпної життєвої енергії!!!

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ НУВГП