Оголошується конкурс «Найкращий молодий науковець НУВГП 2015 року»

Ректорат та Рада молодих вчених НУВГП оголошують конкурс «Найкращий молодий науковець Національного університету водного господарства та природокористування 2015 року». Основною метою конкурсу є стимулювання наукової діяльності молодих вчених НУВГП та визначення орієнтирів для подальшого професійного розвитку.

Крайній термін подання документів – 1 травня 2016 року.

Вручення почесних грамот та призів переможцям здійснюватиметься на урочистому засіданні Вченої ради НУВГП з нагоди дня Науки.

До участі в конкурсі допускаються молоді вчені НУВГП у віці до 35 років включно на момент проведення конкурсу. Учасникам необхідно заповнити анкету (додаток 1) та оцінку рейтингу (додаток 2) і надіслати їх на е-mail: l.m.mamaj@nuwm.edu.ua з поміткою теми листа «Конкурс», а також надати копії підтверджуючих документів у відділ аспірантури (Мамай Людмилі Миколаївні) в кімнату 120а.

Повна інформація щодо проведення конкурсу та його результатів буде висвітлюватися на веб-сторінці Ради молодих вчених: http://nuwm.edu.ua/rada-molodikh-vchenikh/ogholoshennja.

Анкета

Оцінювання рейтингуназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки