Оголошений конкурс на розробку дизайну логотипу для Ради молодих вчених НУВГП

До уваги працівників та студентів НУВГП!

Рада молодих вчених оголошує конкурс на розробку дизайну логотипу Ради молодих вчених, який буде прийнятий в якості офіційного символу РМВ.

Переможці отримають грошовий приз у розмірі 150 грн., а також сертифікат переможця.

Роботи приймаються до 15 квітня 2014 р. на електронну адресу rmv_nuwm@i.ua (з поміткою «логотип»). Результати конкурсу будуть оголошені 25 квітня 2014 року на інтернет-сторінці Ради молодих вчених, офіційне вручення сертифікату відбудеться на засіданні РМВ.

Вимоги до роботи:

1. Ясність, символічність, що характеризуватиме напрям діяльності Ради;
  2. Логотип повинен являти собою фірмовий блок, що складається з фірмового знаку і шрифтового креслення. У шрифтовому кресленні повинен бути текст: Рада молодих вчених (РМВ) та Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) (можуть бути як у повній формі, так і абревіатурою);
  3. Зображення в кольорі і чорно-біле (jpeg, 300 dpi, розмір файлу від 3 до 16 Мб);
  4. Коротка концепція логотипу;

Також необхідно вказати інформацію про себе: прізвище, ім’я, по-батькові, контактні дані.

Кількість логотипів, відправлених на конкурс від одного автора, не обмежена, але кожен логотип необхідно відправляти окремо.

Сторінка РМВ:  http://www.nuwm.rv.ua/rada-molodikh-vchenikh

Усі додаткові питання можна отримати через електронну пошту: rmv_nuwm@i.ua