Круглий стіл «Актуальні напрями студентської науки»

В останній день квітня, коли більшість студентів та працівників НУВГП вже подумки святкували улюблені травневі свята, в конференц-залі університету відбулася непересічна подія. Вперше в НУВГП пройшов круглий стіл «Актуальні напрями студентської науки», на якому студенти різних інститутів нашого вишу представили свої наукові проекти.

Доповіді – в силу різних напрямів досліджень молодих науковців – охоплювали різні аспекти, однак, незважаючи на таку «різножанровість», вдалося досягти насичених дискусій та продуктивної співпраці майбутніх інженерів, менеджерів, економістів та будівельників.

Про це свідчать і старші товариші студентів-науковців, які були присутні на круглому столі – доценти  Ліхо Олена Анатолівна, Косяк Діана Святославівна, Корнієнко Валерій Ярославович, Щодро Олексій Євгенович, старші викладачі Степанченко Ольга Миколаївна, Пікула Микола Веніамінович.

Ініціатор такого заходу, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Борисівна Савіна, підбиваючи підсумки круглого столу, щиро подякувала всім доповідачам за цікаві виступи  і висловила упевненість, що студентська наука у нашому виші має непогані перспективи. І наостанок усі учасники круглого столу отримали сертифікати учасників даного заходу.

Зокрема, студентка ННІ агроекології та землеустрою Олександра Корчевська зазначила:

“На нашій зустрічі вдалося досягнути дружньої атмосфери і гарної співпраці майбутніх фахівців. Представлені проекти мають високий рівень і глибинний аналіз суджень, адже багато доповідачів працюють над презентованою роботою не один рік”.

За підсумками круглого столу було проведене анкетування, яке показало, що переважна більшість студентів отримали корисну інформацію на даному заході, а також вважають за доцільне проводити такі круглі столи і в майбутньому.