Історія профспілкової організації НУВГП

Первинна профспілкова організація працівників Національного університету водного господарства та природокористування є однією з найчисельніших організацій, що входять до Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Історія її створення бере свій початок в 1959 році, коли постановою Уряду Київський інститут інженерів водного господарства було переведено в м.Рівне і дано назву Український інститут інженерів водного господарства.

Поряд із заснуванням інституту було створено і профспілкову організацію. Це була спільна організація працівників і студентів, що налічувала 1500 членів.

В 1976 році було створено дві профспілкові організації: працівників та студентів. Виборним органом профорганізації працівників був місцевий комітет.

14 грудня 1995 року на базі Українського інституту інженерів водного господарства було створено Українську державну академію водного господарства. Відповідного статусу набрала і профспілкова організація, яка на той час налічувала 1684 працівника, в тому числі 603 викладача.

В 1998 році на базі Української академії водного господарства було створено Рівненський державний технічний університет. Відповідного статусу набрала і профспілкова організація Рівненського державного технічного університету.

13 березня 2002 року на базі Рівненського державного технічного університету було створено Український державний університет водного господарства та природокористування. Відповідного статусу набирає і профспілкова організація Українського державного університету водного господарства та природокористування.

Указом Президента України від 13 травня 2004 року Українському державному університету водного господарства та природокористування надано статус національного і надалі він іменується - Національний університет водного господарства та природокористування. У зв’язку з цим первинна профспілкова організація Українського державного університету водного господарства та природокористування перейменовується в первинну профспілкову організацію Національного університету водного господарства та природокористування.

На різних етапах діяльності профспілкову організацію очолювали кращі працівники, компетентні профспілкові лідери. Серед них: Топчий П.Є., старший лаборант; Лісовенко Є.П., доцент кафедри використання водної енергії та гідромашин; Цюцюра Р.М., доцент цієї ж кафедри; Гордійчук А.С., доцент кафедри економіки; Чабан В.Й., доцент кафедри експлуатації гідромеліоративних систем; Мобіло Л.В., доцент кафедри будівельних і меліоративних машин; Кирильчук А.Д., старший викладач кафедри нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки; Шинкарук Л.А., доцент кафедри гідротехнічних споруд. З грудня 2007 року профспілкову організацію очолює Погребняк Н.Д., старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.

Сьогодні профспілкова організація налічує понад 1000 членів профспілки, які об’єднані в 11  профбюро, 88 профспілкових груп.Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки