Засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.08

15 січня 2016 року об 11 год. у аудиторії 160 першого навчального корпусу НУВГП відбудеться засідання спецради з порядком денним:

1. Про прийняття до захисту дисертації Волошенко Марини Олександрівни «Професійна підготовка майбутніх соціальних працівників до профілактично-корекційної роботи з підлітками девіантної поведінки», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (за результатами попереднього розгляду експертною комісією).

2. Про прийняття до захисту дисертації Трухан Марії Андріївни, здобувача кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки, в такій редакції: «Формування готовності майбутніх соціальних педагогів до діяльності з розв’язання професійних конфліктів в закладах освіти», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (за результатами попереднього розгляду експертною комісією).

3. Про наявність документів і прийняття до розгляду дисертації Зубик Людмили Володимирівни «Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців з інформаційних технологій у процесі фахової підготовки» поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Роботу виконано в Національному університеті водного господарства і природокористування. Керівник – д.пед.н. Козяр Микола Миколайович.

4. Про наявність документів і прийняття до розгляду дисертації Шевчук Тамари Євгенівни «Педагогічні умови гуманітарної підготовки майбутніх фахівців механічної інженерії у вищому технічному навчальному закладі», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Роботу виконано в Національному університеті водного господарства і природокористування. Керівник – д.пед.н. Козяр Микола Миколайович.

5. Про призначення експертної комісії дисертації Липчанко-Ковачик Оксани Василівни «Підготовка бакалаврів-філологів до використання інтерактивних технологій у професійній діяльності», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.