Засідання спеціалізованої вченої ради

28 січня відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.08 за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти

28 січня у конференц-залі Національного університету водного господарства і природокористування відбулося засідання спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук із педагогіки за спеціальністю  «Теорія і методика професійної освіти»строком на два роки. До складу спеціалізованої вченої ради увійшли 15 докторів та кандидатів наук під головуванням доктора педагогічних наук, професора кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства НУВГП Козяра Миколи Миколайовича.

Під час вченої ради за результатами попереднього розгляду експертною комісією прийнято до захисту  дисертації Савіцької Вікторії Василівни «Підготовка майбутніх соціальних працівників до професійної діяльності на засадах праксеологічного підходу» та Божика Миколи Володимировича «Підготовка майбутніх учителів до розвитку культури здоров’я учнів загальноосвітньої школи».