Доповідь за дисертаційною роботою

15 травня 2015 року о 14 год. в ауд. 309 відбудеться міжкафедральний семінар, на якому буде представлено дисертаційне дослідження науковця Головні Вячеслава Дмитровича на тему "Розвиток конструкторсько-технологічних здібностей студентів у процесі навчання комп'ютерного конструювання та моделювання у вищих технічних навчальних закладах".Керівник: д.пед.н., професор Райковська Г.О.
     Робота виконуваласть у Житомирському державному технологічному університеті та Національному університеті водного господарства та природокористування у межах кафедральної НДР "Оптимізація навчального процесу при вивченні інженерних, графічних дисциплін."

Запрошуються викладачі кафедр технічного циклу.