Зустріч з представниками компаніїї «STAR-SVIT»

8 листопада 2023 року для студентів спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» відбулася зустріч з представниками компанії «STAR-SVIT».

Компанія «STAR-SVIT» була заснована в 2010 році. Сьогодні «STAR-SVIT» один з лідерів на ринку виробництва та встановлення алюмінієвих конструкцій. Особливу увагу студентів досвідчені фахівці звернули на необдхідність наявності відповідного рівня знань і умінь, основних навичок та якостей, якими повинен володіти логіст.
Окрім того представники компанії рекомендували студентам формувати в собі відповідальне ставлення до вивчення фахових дисциплін та майбутньої професійної діяльності, яке стане запорукою їх успішного кар’єрного зростання. Наявність таких рис і навичок дозволить працевлаштуватись у сфері логістики та отримувати задоволення від абсолютно не рутинної роботи, а також запрошували до роботи у компанії «STAR-SVIT».
Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу вдячна за таку цікаву зустріч!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС