ЗАПРОШЕННЯ НА МІЖВУЗІВСЬКУ СТУДЕНТСЬКУ ОЛІМПІАДУ З ГЕОМЕТРИЧНОГО 3D- ТА 4D-МОДЕЛЮВАННЯ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ІІ-IV РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Національний університет водного господарства та природокористування 13 грудня 2023 року проводить Міжвузівську студентську олімпіаду з геометричного 3D- та 4D- моделювання серед закладів освіти ІІ-IV рівнів акредитації Рівненської області. Запрошуємо здобувачів освіти Вашого закладу взяти участь у олімпіаді, а викладачів – у роботі журі олімпіади.

Національний університет водного господарства та природокористування  13 грудня 2023 року проводить Міжвузівську студентську олімпіаду з геометричного 3D- та 4D-моделювання серед закладів освіти ІІ-IV рівнів акредитації Рівненської області. Запрошуємо здобувачів освіти Вашого закладу взяти участь у олімпіаді, а викладачів – у роботі журі олімпіади.

ПРОГРАМА ОЛІМПІАДИ:
11.00-11.30. Реєстрація учасників. Інсталяція та налагодження програмного забезпечення (за необхідності).
11.30-12.00. Відкриття олімпіади.
12.00-14.30. Конкурс з геометричного моделювання засобами САПР.
15.00-19.00. Робота журі.
19.00-19.30. Оголошення результатів конкурсу з геометричного моделювання, апеляції. Підведення підсумків. Нагородження переможців.

Учасникам олімпіади з геометричного моделювання потрібно на основі робочого кресленика створити повну тривимірну модель деталі типу «Корпус». В конкурсі з геометричного моделювання на ПЕОМ беруть участь студенти 1..4-х курсів.

Дозволяється користуватись графічними системами AutoCAD, Autodesk Inventor, SolidWorks.

Олімпіада буде проводитися у змішаному форматі. Учасники, які будуть приймати участь онлайн, повинні надіслати свої дані (ПІБ, електронну адресу, назва закладу освіти, курс, спеціальність).

Адреса проведення олімпіади: м. Рівне, вул. Олекси Новака, 77 3-й корпус НУВГП, ауд. №309, 220.

Проїзд від залізничного вокзалу маршрутним автобусом «Рівне-Здолбунів», «Рівне-Квасилів» до зупинки «Студентська» (вул.Чорновола) або до цієї ж зупинки маршрутними автобусами № 61, № 66.

Просимо Вас підтвердити свою згоду на участь в олімпіаді та надіслати інформацію про учасників і керівника за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Телефон для довідок: (067)360-98-05 – Cасюк Зоя Костянтинівна.

Голова оргкомітету
Міжвузівську студентську олімпіаду