Виїзне заняття на Автостанції “РІВНЕ”

12 жовтня 2023 року у розрізі дисципліни “Вступ до фаху” відбулось виїзне заняття для студентів 1-го курсу спеціальності “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)”.

Студенти разом із старшим викладачем кафедри транспортних технологій і технічного сервісу мали можливість познайомитись з начальником Автостанції “РІВНЕ”  Мінчуком Павлом Миколайовичем, який провів екскурсію по автостанції, а також розповів про організацію роботи автовокзалу та принципами пасажирських перевезень, а також з роботою диспетчерського відділу.
Заняття відбулося в пізнавальній та дружній атмосфері, що дозволило студентам краще засвоїти навчальний матеріал та зрозуміти, як використовувати отримані знання на практиці. Організація таких виїзних занять є важливим кроком у навчанні майбутніх фахівців, оскільки дозволяє студентам отримати реальний досвід та ознайомитися з робочим процесом у галузі пасажирських перевезень.

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС