Виїзне практичне заняття на територію “сухого” порту

13 лютого 2024 року викладачі та студенти спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» груп ТТ-51м, ТТ-41 та ТТ-21інт в межах практичної підготовки відвідали “сухий” порт на території ТзОВ СУГП «Імтрекс» в смт. Клевань.

Заступник директора ТзОВ СУГП «Імтрекс» Андрій Левченко провів екскурсію по території порту, розповів студентам про вдосконалені митні процедури, використання технічних засобів митного контролю, а також про автоматизовану систему митного оформлення. Крім того, студенти довідалися про роботу митного складу.

Практичне заняття в розрізі дисциплін “Транспортна логістика”, “Взаємодія видів транспорту”, “Управління ланцюгом постачань” та “Організація міжнародних перевезень” дало можливість дослідити рухомий склад, взаємодію автомобільного та залізничного транспорту при перевезені вантажів, логістичне забезпечення “сухого” порту та ознайомитись з особливостями митних процедур і їх впливом на ефективність транспортування вантажів міжнародного сполучення.

Зустріч виявилась дуже змістовною, дякуємо дирекції ТзОВ СУГП «Імтрекс» за таку можливість!

Мартинюк Софія Петрівна,
діловодка кафедри ТТіТС