Вітання з перемогою на Чемпіонаті Світу з Науки

У І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї, який тривав із 7 по 21 серпня 2023 року, взяли участь 1236 учасників з 69 країн світу. Роботи було подано по 38 галузях науки. Нагороди здобули 360 вчених. У загальнокомандному заліку по країнах: 1 місце – Китай, 2 місце – США, 3 місце – ОАЕ, 4 місце – Індія, 5 місце – Франція, 6 місце – Велика Британія, 7 місце – Бразилія, 8 місце – Ізраїль, 9 місце – Україна, 10 місце – Австралія.

За результатами змагань бронзовим призером серед технічних наук стала команда науковців НУВГП з науковою роботою «ҐРУНТОЗАХИСНІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ РОБОЧІ ПРОЦЕСИ БАГАТОЯРУСНИХ МАШИН ДЛЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ» (Кравець Святослав Володимирович – д.т.н., професор кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин; Лук’янчук Олександр Петрович – к.т.н., доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин; Нечидюк Анатолій Анатолійович – к.т.н., доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин).

Ми щиро вітаємо Вас із переконливою перемогою на I Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї! Щиро бажаємо Вам подальших творчих перемог та здобутків! Саме Ви своїми перемогами утверджуєте незламну наукову міць України в Світі, популяризуєте на високому міжнародному рівні досягнення Вашого Університету, надихаєте своїм прикладом Ваших колег та талановиту молодь до нових наукових звершень!

Ще раз вітаємо Вас із Перемогою та визнанням Ваших Наукових Досягнень на міжнародному рівні!

Зі щирою повагою Оргкомітет Чемпіонату!

Олександр Лук’янчук,
кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних машин