Урочисте вручення дипломів магістрів

01 лютого в навчально-науковому механічному інституті НУВГП відбулася урочисте вручення дипломів магістрів.

Сьогодні в навчально-науковому механічному інституті НУВГП відбулася незабутня подія – вручення дипломів магістрам зразка 2024. Студенти отримали омріяний документ найкращого вишу. Це був день радості, досягнень і перспектив, який відзначав наполегливість кожного випускника.
У родинному колі в стінах Альма-матер у атмосфері, наповненій почуттями гордості, радості та вдячності, еліта України отримала дипломи. Директор навчально-наукового механічного інституту Микола Марчук особисто привітав випускників, висловивши їм щирі слова підтримки та побажання успіхів у професійній діяльності.
Дипломи магістрів були вручені особисто завідувачем кафедри агроінженерії Оленою Налобіною та завідувачем кафедри будівельних, дорожніх та меліоративних машин Євгеном Тхоруком.
Університет пишається своїми випускниками та бажає їм нових досягнень. Нехай роки у статусі студента НУВГП залишаються у пам'яті всіх причетних надовго.

Надія Ювчик
старший викладач кафедри агроінженерії