Участь у конференції AGRODrone Vision 2024

Інженерно-технічна компанія "Роботизовані агросистеми" провела конференцію AGRODrone Vision 2024, за участі викладачів кафедри агроінженерії.

20 січня 2024р. в м. Тернопіль відбулася конференція AGRODrone Vision 2024, на яку були запрошені  представники кафедри агроінженерії Микола Голотюк Олена Налобіна та Надія Ювчик.

Із вітальними словами до учасників конференції виступив засновник інженерно-технічної компанії "Роботизовані агросистеми" Ігор Чайковський, який підкреслив важливість й актуальність тематики заходу. Інженерно-технічна компанія "Роботизовані агросистеми" спеціалізується на внесенні захисту рослин агропромисловими дронами, ремонті, проектуванні та виробництві робототехніки. На сьогодні це компанія, яка володіє найбільшим флотом дронів – обприскувачів.

На даному заході в центрі уваги була тема досвіду та ефективністі використання безпілотників  у сільському господарстві.

У межах програми обговорювалися такі теми:

• Ємність ринку агродронів в Україні;
  • Інсектицидний обробіток кукурудзи;
  • Собівартість роботи сервісної компанії з внесенням ЗЗР агродронами;
  • Змішувальні станції для агродронів;
  • Тандем високих технологій: дрони та біотехнології;
  • Цифрова трансформація агробізнесу з повітря.

Також на зустрічі було наголошено на тому, що зараз в компаніях з орискування полів агродронами існує дефіцит людських ресурсів, особливо молодих кваліфікованих фахівців. Тому у наших студентів є великі можливості навчатися використовуючи потужну матеріально-технічну базу кафедри агроінженерії, а після мати чудові перспективи роботи в компаніях.

Щодо використання агродронів в майбутньому - майбутнє вже в Україні!

Дякуємо організаторам за запрошення та чудову організацію конференції, бажаємо натхнення та подальших успіхів.

Надія Ювчик
старший викладач кафедри агроінженерії