Участь студентки спеціальності «Транспортні технології» у Всеукраїнській конференції "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики"

Студентка 2 курсу спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» Бережняк Іванна прийняла участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики", яка була організована 10 травня 2023 року кафедрою іноземних мов і кафедрою журналістики та українознавства Національного університету водного господарства та природокористування з доповіддю на тему: «Етикетні формули знайомства в англійській мові».

Конференція, що відбулася в онлайн-режимі, зібрала 192 учасників із 33 закладів освіти по всій Україні. Доповіді учасників конференції, які були відзначені новизною та креативним підходом до висвітлення проблематики дослідження, викликали жваве обговорення. Це свідчить про активність і зацікавленість учасників у розробці нових ідей та підходів до вивчення лінгвістики та лінгводидактики.

Дорощук Вікторія Олександрівна

старший викладач кафедри транспортних