Свято посвяти в студенти

Традиційна посвята в студенти цього року мала дещо змінений формат, проте пройшла успішно та ефективно.

Сьогодні, в перший день виходу на навчання бакалаврів нашого університету, в сьомому навчальному корпусі зібрались першокурсники, які вступили на спеціальності Навчально-наукового механічного інституту.  Зустріч, яка з огляду на обставини в країни стала справжнім світом, зібрала не лише студентів, але й їх батьків та викладачів. Урочисті збори відкрила директор ННМІ професор Микола Марчук, який передав присутнім слова вітання з початком навчання від ректора НУВГП професора Віктора Мошинського та представила особисто кожного завідувача випускових кафедр, заступників директора та викладачів.
Далі слово мали представники студентського активу, які поділились як власним досвідом набутим під час студентських років.

Адміністрація ННМІ