Співпраця НУВГП з Titan Machinery Ukraine

12 грудня на кафедрі агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП відбулася зустріч з керівництвом Titan Machinery Ukraine та обговорено умови співпраці.

Національний університет водного господарства та природокористування започаткував співпрацю з Titan Machinery Ukraine. Першим кроком до плідної взаємодії з молодими фахівцями став подарунок сільськогосподарського дрона_обприскувача XAG. Молодь повинна розвиватися і навчатися на прикладі сучасної техніки, освоюючи навички, незамінні під час роботи. Titan Machinery Ukraine із задоволенням готова допомагати Національному університеті водного господарства та природокористування вирішити це завдання та запрошує студентів на проходження практики з подальшою можливістю працевлаштування.

Керівництво навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку Titan Machinery Ukraine за співпрацю.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії