Публічне обговорення ОПП 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)"

11 квітня 2024 року на кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу Національного університету водного господарства та природокористування відбулося публічне обговорення освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

У публічному обговоренні взяли участь гарант, проєктна група, роботодавці, представники кафедри, здобувачі та випускники освітньої програми, а також представники професійної та академічної спільнот. Всі присутні мали змогу висловити свою думку щодо освітньо-професійної програми «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» другого (магістерського) рівня вищої освіти, а також зауваження і пропозиції щодо її покращення.

Надіслати пропозиції, рекомендації та зауваження, які спрямовані на поліпшення змісту програми, можна за наступним посиланням:  https://nuwm.edu.ua/qa/hromadski-obhovorennia/hromadske-obhovorennia-proektu-opp-275-transportni-tekhnolohii-na-avtomobilnomu-transporti-za-druhym-mahisterskym-rivnem-vyshchoi-osvity

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС