Презентація навчального посібника Створення технічних проектів у системі DIN ISO

15 лютого 2024 року кафедрою теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства презентовано електронне видання навчального посібника «Створення технічних проектів у системі DIN ISO» авторів : М. М. Козяр, Л. С. Серілко, О. В. Парфенюк  –  ISВN 978-966-327-577-2.

Рецензенти:

- Яченя П.П., начальник конструкторсько-технологічного відділу ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», місто Вараш;

- Нечидюк  А.А., кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання Національного університету водного господарства та природокористування.

Вихід цього навчального посібника обумовлено необхідністю ознайомлення майбутніх фахівців галузі знань 13 «Механічна інженерія» зі створенням технічних проектів в Європейському технічному просторі. Посібник рекомендовано Вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (протокол № 11 від 23.11.2023 р.).

Мова графічних зображень не знає кордонів, адже вона зрозуміла всім людям, незалежно від того, якою мовою вони розмовляють. У навчальному посібнику розглянуто сутність створення технічних проектів у системі DIN ISО в європейському освітньому просторі. Відмічено важливість технічного креслення і стандартів. Подано теоретичний та практичний матеріал зі створення креслеників у просторі Європи.

Посібник призначений для здобувачів закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 131 «Прикладна механіка», 133 «Галузеве машинобудування» галузі знань 13 «Механічна інженерія». Може бути корисним інженерно-технічним і науковим працівникам, які займаються конструюванням технічних об’єктів.

Зі змістом навчального посібника можна ознайомитися за посиланням: https://ep3.nuwm.edu.ua/28973/

Зоя САСЮК,
доцент кафедри теоретичної механіки,