Практична підготовка студентів спеціальності 184 «Гірництво»

Для студентів спеціальності 184 «Гірництво» 27 січня стартувала практична підготовка,

яка триватиме до 21 лютого 2020 року, після чого студенти приступлять до навчального процесу.

У рамках практичної підготовки студенти усіх курсів спеціальності «Гірництво» відвідають виробничі підприємства Рівненщини, зокрема ПрАТ «Рафалівський кар'єр» та Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд». Під час виїзних занять на підприємствах у студентів буде можливість ознайомитися з процесом видобування та переробки корисних копалин, організацією робіт на виробництвах, поспілкуватися з керівниками та працівниками підприємств, які поділяться досвідом роботи, використання комп'ютерних технології, залученням інвестицій та нових інновацій у виробництво.

Окрім виїзних занять у студентів заплановані науково-практичні роботи у наукових гуртках, підготовка до виконання курсових проектів, підготовка до участі у студентських наукової конференції, а також проведення наукових досліджень і семінарів-тренінгів. Студенти 5 курсу, окрім запланованих заходів, проводитимуть наукові дослідження для застосування в магістерських роботах.

Читайте нас також: