Отримання досвіду на елеваторних потужностях компанії «Аграрні системні технології»

17 серпня 2023 року відбулася поїздка викладачів кафедри агроінженерії елеватори компанії «Аграрні системні технології».

Компанія «Аграрні системні технології» реалізує комплексну програму створення сучасних елеваторних потужностей для зберігання власного врожаю. Для зберігання використовуються високотехнологічні елеватори, які за технічним оснащенням та автоматизацією повністю відповідають світовим стандартам. 17 серпня 2023 року відбулася поїздка завідувача кафедри агроінженерії Олени Налобіної та доцента кафедри агроінженерії Миколи Голотюка на елеватори компанії «Аграрні системні технології». Після вивчення роботи елеваторів компанії «Аграрні системні технології» було обговорено питання з подальшої підготовки студентів, а також представники компанії надали пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Агроінженерія».
Керівництво кафедри агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку компанії «Аграрні системні технології» за співпрацю та вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії