Олімпіада зі спеціальності 275 “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)”

7 грудня 2023 року на кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу пройшла олімпіада зі спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)". Участь у олімпіаді взяли студенти 2-4 курсів.

Склад професійного журі: голова - к.т.н., доцент кафедри транспортних технологій і технічного сервісу - Хітров І.О.; члени журі - к.т.н., доцент кафедри транспортних технологій і технічного сервісу - Швець М.Д.; к.е.н., доцентка кафедри транспортних технологій і технічного сервісу - Козак С.В.;  старша викладачка  кафедри транспортних технологій і технічного сервісу - Пашкевич С.М.; старша викладачка  кафедри транспортних технологій і технічного сервісу - Дорощук В.О.; секретар - діловодка кафедри транспортних технологій і технічного сервісу - Мартинюк С.П.

Завдання були укладені не лише з метою визначити найкращих, а й активізувати всі вміння та навички учасників задля бездоганного виконання поставленого завдання і тим самим виявити ґрунтовні знання студентів.

Призові місця:

І місце:

Новак Юрій Андрійович (студент групи ТТ-41)

ІІ місце:

Сорока Софія Леонідівна (студентка групи ТТ-41)

Щиро вітаємо переможців. Бажаємо успіхів нашим студентам в подальших наукових заходах!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС