Обмін досвідом з Луцьким національним технічним університетом в рамках реалізації ОПП спеціальності «Прикладна механіка»

28 вересня, викладачі кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства відвідали Луцький національний технічний університет.

В рамках обміну досвідом викладачі кафедри у складі професора Козяра Миколи, доцента Стрільця Олега та доцента Войтовича Володимира, ознайомились із навчальними та навчально-науковими лабораторіями факультету транспорту та механічної інженерії, і зокрема кафедри прикладної механіки та мехатроніки, які є важливим підґрунтям для успішної реалізації підготовки здобувачів освіти за освітньо-професійних програм за спеціальністю 131 «Прикладна механіка». На зустрічі було обговорено питання педагогічних підходів, необхідного методичного забезпечення для подальшої успішної підготовки студентів за ОПП кафедри, а також отримано досвід щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Верстати та технології механічної обробки матеріалів».

Колектив кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку декану факультету транспорту та механічної інженерії Мурованому Ігорю Сергійовичу, завідувачу Редьку Ростиславу Григоровичу та всьому колективу кафедри прикладної механіки та мехатроніки Луцького національного технічного університету за співпрацю.

Доцент кафедри ТМІГМ,
Олег СТРІЛЕЦЬ