Наші студенти у баскетбольній суперлізі України

Четвертокурсник Озімковський Ілля, навчається за спеціальністю «Галузеве машинобудування» в ННМІ, кандидат у майстри спорту України з баскетболу, гравець команди «БК Рівне», чемпіон України 2023 року серед команд вищої ліги.

Виборов право у складі команди виступати у суперлізі України. Ще у десять років батьки записали Іллю на баскетбол. З того часу і з'явилася зацікавленість до цього виду спорту, і триває вже понад десять років. Свою спеціальність «Галузеве машинобудування» майбутній чемпіон обрав тому, що саме за цією спеціальністю закінчив коледж. І тому термін навчання у НУВГП скоротився з чотирьох до двох років. А без вищої освіти далі ніяк. Суміщати спорт з навчанням складно, адже щодня два тренування, а на вихідних - змагання. Тож не завжди виходить відвідати очно всі пари... Деякі викладачі до цього не дуже позитивно ставляться і не розуміють, проте частина йде назустріч. Поки йде війна, важко спланувати своє майбутнє, але Ілля сподівається, що і надалі не полишить спорт.