Наші студентки – володарки Кубка України

Справжнє свято баскетболу відбулося у Рівному – «Фінал чотирьох» Кубка України серед жіночих команд.

За почесний трофей змагалася четвірка команд, яка пройшла відбіркові змагання: столичні «Київ-Баскет» та «НУБІП України», бердянська «Чайка-ДЮСШ» та БК «Рівне»-ОШВСМ.
У першій півфінальній грі бердянська “Чайка” дещо несподівано перемогла беззаперечного лідера нинішнього чемпіонату України, “Київ-Баскет” - 83:74. А другий півфінал очікувано завершився впевненою перемогою нашої команди над одним з лідерів вищої ліги, командою “НУБІП України” - 81:53.
Таким чином, у фіналі Кубка України зустрілися “Чайка-ДЮСШ” і БК “Рівне-ОШВСМ”.
Початок зустрічі видався непростим для господарів - лідер «Чайки» Олександра Радуловіч встигала і захищатися, і керувати своїми подругами на майданчику, а головне – вдало атакувати. На перерву команди пішли за рахунку 44:38 на користь «Чайки».
Та після відпочинку захисні редути гостей під натиском рівнянок почали розсипатися. За шаленої підтримки наші баскетболістки вийшли у лідери і втримали перевагу. Отож, 75:68 - і Кубок України залишається у Рівному.
У складі БК «Рівне» - і двоє студенток нашого інституту: першокурсниця Владислава Кіба та четвертокурсниця Світлана Боярчук, які навчаться за спеціальністю «Транспортні технології».

Читайте нас також: