Лекція зі стейкхолдером для магістрів спеціальності "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)"

28 вересня 2023 року для студентів магістратури спеціальності "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)" у розрізі викладання дисциліни "Транспортно-експедиторська діяльність" пройшла відкрита лекція зі стейкхолдером Скотаренком Павлом Миколайовичом, директором ТОВ "Вектор-Глобал" та ТОВ "АМП-ТРАНС".

Тема лекції "Міжнародні розрахунки", на якій Павло Миколайович ознайомив студентів з сутністю, видами, типами та суб'єктами міжнародних розрахунків. Презентаційно продемонстрував та пояснив основні комерційні документи, необхідні для здійснення міжнародних розрахунків. Студентам ця тема цікава, тому вони задавали питання, які їх турбували, та отримували вичерпні відповіді від стейкхолдера.

Дякуємо Павлу Миколайовичу за цікаву та пізнавальну лекцію!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС