Кураторська година для першокурсників спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

7 вересня 2023 року студенти-першокурсники спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті») мали змогу познайомитися ближче один з одним та зі своїми кураторами - старшим викладачем кафедри транспортних технологій та технічного сервісу Пашкевич Світланою Михайлівною та доцентом кафедри транспортних технологій та технічного сервісу Козак Світланою Володимирівно.

Перша кураторська година була незвичною, вона пройшла на свіжому повітрі у парку історичної реконструкції «Оствиця». Студенти жваво ділилися історіями про себе, своїми захопленнями та планами на майбутнє! Також куратори розповіли та ознайомили студентів з особливостями навчання в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС