IX Міжнародна науково-практична конференція „ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В АПК”

Викладачі та студенти навчально-наукового механічного інституту НУВГП взяли участь в IX Міжнародна науково-практична конференція „ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В АПК”.

Уже традиційно в Луцькому національному технічному університеті проводиться Міжнародна науково-практична конференція „ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В АПК”. Так 7 червня 2023 року викладачі навчально-наукового механічного інституту та студенти спеціальності «Агроінженерія» взяли участь в конференції. Захід згуртував наукову спільноту, представників влади та партнерів-практиків. Обговорювали актуальні питання ведення агробізнесу, протистояння сучасним викликам та вдосконалення якості підготовки фахівців у галузі. Захід відбувався у змішаному форматі, тож охопив участь більшої кількості зацікавлених осіб як в очному форматі, так і за допомогою онлайн ресурсів.
У ході пленарного засідання, про підвищення якості підготовки фахівців зі спеціальності 208 Агроінженерія в сучасних умовах розповіли представники ДУ «Науково-методичний центр  вищої та фахової перед вищої освіти» Володимир Шевченко та Юрій Борхаленко.
З метою підвищення практичної підготовки студентів та проведення IX Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в АПК», відбулося виїзне засідання в одне із найбільших аграрних підприємств Західного регіону «Перлина Турії».

Дякуємо організаторам за запрошення та чудову організацію конференції, бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів.

Микола Голотюк
доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних,
сільськогосподарських машин та обладнання