Екскурсія в Музеї Історії НУВГП для першокурсників спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)"

В рамках дисципліни «Вступ до фаху», яка викладається студентам старшим викладачем кафедри транспортних технологій і технічного сервісу Пашкевич Світланою Михайлівною в 1-ому семестрі для студентів спеціальності 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)" ставиться два основних завдання: познайомити студентів з навчальною, нормативною та культурною базою роботи в університеті та загальними основними аспектами обраної професії.

Тому саме 20 вересня 2023 року студенти відвідали Музей Історії НУВГП для ознайомлення з історією університету, який в майбутньому дасть дорогу в життя ще не одній плеяді випускників з „водного”.  Завідувачка музею Філіпович Єва Олександрівна ознайомила першокурсників із історією створення навчального закладу, особливостями організації навчального процесу на різних історичних етапах, життєвим шляхом особистостей, які заснували університет або були її випускниками. У ході екскурсії студенти також мали можливість ознайомилися з експозиціями, які відтворюють життя студентів та викладачів тих часів.

Дякуємо працівникам музею історії Національного університету водного і природокористування за цікаву та пізнавальну екскурсію!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС