Апробація Єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»

Єдиний державний кваліфікаційний іспит зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти з 2023 навчального року є обов’язковим компонентом атестації здобувачів вищої освіти зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Метою ЄДКІ є вимірювання та оцінювання результатів навчання, досягнутих здобувачем вищої освіти відповідно до вимог стандарту вищої освіти зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» галузі знань 27 «Транспорт» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.10.2020 № 1293.

14 грудня відбулося апробаційне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти для студентів ННМІ НУВГП.

Колектив кафедри ААГ