Захист магістерських робіт 2023 на кафедрі гідротехнічного будівництва та гідравліки

20.12.2023 р. на кафедрі гідротехнічного будівництва та гідравліки відбувся успішний захист магістерських робіт за ОП Гідротехнічне будівництво

Голова ЕК: Бісовецький Юрій Анатолійович – заступник директора департаменту ремонтів ПрАТ «Укргідроенерго».
Члени комісії:

• Хлапук Микола Миколайович – професор кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки, д.т.н., професор;
  • Волк Любов Романівна – доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки, к.т.н., доцент;
  • Волк Павло Павлович – професор кафедри водної інженерії та водних технологій, д.т.н., доцент;
  • Шинкарук Любомир Антонович – в.о. завідувача кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки, к.т.н., доцент;
  • Сунічук Сергій Васильович - к.т.н., доцент кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин.

Секретар комісії – Ярмолаєв Олександр Анатолійович.

Результати захисту: 6 - відмінно (А), 2 - добре (В).

Кращою визнано роботу Дуркота Віктора Мироновича "Реконструкція та розширення існуючої мережі ГТС для проведення гідрометричних спостережень на річках та інших водних об"єктах (на прикладі АІВС-ТИСА)".

Отже у підсумку: цікаві теми, об'єкти та методи дослідження! Половина випускників вже працює за фахом і представляли результати власних проектів. Голова ЕК акцентував, що на думку незалежних експертів, найсильніші гідротехніки України - випускники НУВГП (УІІВГ). Це відзначають і за межами України.

Вітаємо магістрів зі здобуттям кваліфікації!

Не забувайте рідний #ННІ ЕАВГ.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, вчитись і працювати в незалежній Україні!