Захист магістерських робіт 2023 на кафедрі геології та гідрології

27.12.2023 р. на кафедрі геології та гідрології відбувся успішний захист магістерських робіт за ОП «Прикладна геологія та захист довкілля в надрокористуванні»

Голова ЕК: Бровко Галина Іванівна – начальник загону  Рівнеської комплексної геологічної партії ДП «Українська геологічна компанія».
Члени комісії:

• Мельничук Віктор Григорович – в.о. завідувача кафедри геології та          гідрології, д.геол.н., професор.
  • Басюк Тетяна Олександрівна – доцент кафедри геології та гідрології, к.геогр.н., доцент;
  • Криницька Марія Василівна – старший викладач кафедри геології та гідрології, к.геол.н.;
  • Холоденко Вікторія Святославівна – доцент кафедри геології та гідрології, к.геогр.н., доцент
  • Секретар комісії: Самуйлик Лілія Іванівна,  діловод кафедри геології та гідрології.

Результати захисту: 10 - відмінно (А), 5 - добре (В).

Вісім випускників вже працює в організаціях, що займаються геологічним вивченням надр і видобутком корисних копалин, тому  їхні дипломні роботи, розроблені за матеріалами власних виробництв. Екзаменаційною комісію зазначено високий науковий рівень і практичну значущість цих дипломних робіт, а також хорошу фахову підготовку їхніх авторів.

Кращими визнано роботу і захист  Капустюка Анатолія Анатолійовича   «Геопрогнозне картування Маневицького бурштиноносного району за результатами картувальних та пошуково-розвідувальних робіт в межах Маневицької-1 та Маневицької-2 бурштиноносних площ КП «Волиньприродресурс», а також роботу і захист  Кляпчука Богдана Ярославовича «Дослідження реакційно-фільтраційних властивостей фракціонованих відходів із вапняків Максимівського, Галущинецького, Старозбаразького родовищ  щодо забруднених річково-ставкових вод» .

Пятьом випускникам рекомендовано подальше навчання в аспірантурі з метою продовження досліджень за  актуальною тематикою розглянутих кваліфікаційних робіт.

Вітаємо здобувачів вищої освіти другого рівня зі здобуттям кваліфікації магістр  наук про Землю (Прикладна геологія та захист довкілля в надрокористуванні) !.

Не забувайте рідний #ННІ ЕАВГ.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, вчитись і працювати в незалежній Україні!