Захист кваліфікаційних (магістерських) робіт ОП «Гідроінформатика» 2023

27 грудня 2023 р проводився Захист кваліфікаційних (магістерських) робіт за освітньою програмою «Гідроінформатика»

До складу екзаменаційної комісії із захисту магістерських робіт здобувачами вищої освіти спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» освітньої програми «Гідроінформатика» входили:

Голова:

1. Кашталян Ян Анатолійович – менеджер-інженер проектів напрямку гідротехніка.

Члени ЕК:

1. Пінчук Олег Леонідович – к.т.н., доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки.
  2. Кропивко Сергій Максимович – к.т.н., доцент кафедри водної інженерії та водних технологій.
  3. Токар Людмила Олександрівна – к.т.н., доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки.
  4. Романюк Іван Васильович  – к.т.н., доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки, секретар комісії

До захисту були представлені магістерські роботи з використання гідроінформаційних технологій в гідротехнічному будівництві, зокрема:

• Організація експлуатації осушувально-зволожувальної системи ... Хмельницької області на основі гідроінформаційних технологій
  • Реконструкція ділянки осушення на землях ... територіальної громади Закарпатської області з моделюванням роботи ділянки водоприймача

Бажаємо успіхів нашим випускникам у їх подальшій професійній діяльності при розбудові України!

Матеріал підготував: С. Клімов