Вітаємо професора кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Миколу Миколайовича Хлапука з днем народження!

Професіонал своєї справи, поважний науковець з міжнародним досвідом, талановитий викладач та людина життєвого оптимізму.

Ми пишаємося тим, що маємо можливість спільно з Вами розвивати науку, виховувати молоде покоління гідротехніків та втілювати актуальні напрацювання. Ваша відповідальність, відданість улюбленій справі, мудрість, спокій, тактовність та толерантність викликають велику повагу серед колег, співробітників та студентів. Ми захоплюємося Вашою особистістю і внеском у розвиток гідротехніки та науки України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного щастя, плідної праці та нових наукових звершень! Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, повагою колег, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і хорошим настроєм.

Успіхів Вам у всьому!

З повагою, колектив ННІЕАВГ.