Участь в першій онлайн-лекції "Українська водна криза в умовах воєнного стану та шляхи її подолання"

16 травня, о 16.00 викладачі ННІВГП та НУВГП прийняли участь в першій лекції "Українська водна криза в умовах воєнного стану та шляхи її подолання" з курсу «Сучасні методи водопідготовки: теоретичні засади і методологія викладання»

лекцію проводила Мітченко Тетяна Євгенівна, д.т.н., професор кафедри ТНР, В та ЗХТ ХТФ, КПІ ім. Ігоря Сікорського; керівник Центру сучасних водних технологій

WaterNet спільно з Центром сучасних водних технологій при Хіміко-технологічний факультет, КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить навчальний онлайн курс «Сучасні методи водопідготовки: теоретичні засади і методологія викладання».

Курс розроблено в рамках проєкту «Безпечна питна вода в Україні: доступ до інформації про якість води та методи водопідготовки», що реалізує WaterNet за фінансової підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Suomen suurlähetystö Kiova - Embassy of Finland in Kyiv.

Програма курсу включає 5 лекцій від провідних міжнародних науковців та фахівців практиків, які будуть проходити в онлайн форматі з 16 по 30 травня.

Курс безкоштовний і розрахований на викладачів дисциплін водного напрямку та спеціалістів членів WaterNet. Слухачі курсу отримають відповідний сертифікат.

Отримані матеріали будуть використані у навчальному процесі,

Дякуємо організаторам за цікаві матеріали і чекаємо наступної події!

С. Клімов, зав.кафедри гідроінформатики