Участь в онлайн засіданні Басейнової Ради Дністра 17/12/2021

17 грудня 2021 р науковці НУВГП прийняли участь у онлайн засіданні Басейнової Ради Дністра (відеоконференція Google Meet з дотриманням умов адаптивного карантину).

Під час засідання були розглянуті питання:

1. Огляд виконання програм або заходів, включаючи шляхи досягнення визначених цілей.
Олексій Ярошевич - директор Blue Rivers Екологічний консалтинг
2. Результати виконання програми діагностичного моніторингу для басейну Дністра у 2021 році.
Марія Засідко – начальник лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР
3. Економічний аналіз водокористування в басейні Дністра.
Іванна Гнатишин – заступник начальника Дністровського БУВР
4. Про стан хвостосховищ в басейні р. Дністра.
Андрій Пліхтяк – начальник управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації
Руслан Гречаник – директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації
5. Ревіталізація малих річок на прикладі пілотного проекту відновлення ділянки річки Ягорлик (басейн Дністра) та роль громад у цій природоохоронній діяльності.
Юрій Голубєв – директор ТОВ «ЕКОБЕРЕГ»
6. Презентація Програми розвитку громад Дністровського каньйону на 2022-2027 роки.
Володимир Попович – заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації
Ігор Мельничук – директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття
7. Інформування про міжнародні події та проекти в басейні Дністра за 2021 р. Різне.

Отримані аналітичні дані будуть використані при навчанні студентів, зокрема ОП "Гідроінформатика", ОП "Інтернет речей", "Прикладна інформатика", "Гідротехнічне будівництво", "Водна інженерія та водні технології", зокрема у навчальній дисципліни "Інтегроване управління водними ресурсами" та ін.

Член БР р.Дністер С.Клімов