Участь у вебінарі “Нові можливості в управлінні меліоративними мережами – створення організацій водокористувачів”

30 березня 2023 року викладачі кафедр "Водна інженерія та водні технології", "Гідроінформатика" брали участь у вебінарі “Нові можливості в управлінні меліоративними мережами – створення організацій водокористувачів”.
Захід відбувся за участі представників Державного агентства меліорації та рибного господарства України, юристів ВАР за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.
​Мета – роз’яснити законодавчі умови, етапи створення та функціонування організацій водокористувачів для збільшення спроможності агровиробників в управлінні, відновленні та модернізації меліоративної інфраструктури.
Під час заходу розглядались питання:
особливості створення організацій водокористувачів (ОВК) на землях, що осушуються.
Дорожня карта створення ОВК, операційна та юридична моделі роботи (ініціація та порядок створення, реєстрація, технічні аспекти, майнові та фінансові аспекти діяльності, порядок надання послуг тощо). Проблемні питання.
Особливості внесення відомостей про меліоративну мережу та її складові до Державного земельного кадастру.
Модератор: Дмитро Кохан, заступник голови ВАР
Спікери:
  • Андрій Мишкін, директор Департаменту розвитку меліоративної інфраструктури Державного агентства меліорації та рибного господарства України .
  • Михайло Хорєв, юридичний радник ВАР.
  • Руслан Кальницький, юридичний радник ВАР.
  • Вікторія Кіпріянова, юридична радниця ВАР з земельних питань.
Щиро вдячні організаторам та спікерам за інформативний та актуальний вебінар!

С.Клімов, зав.кафедри гідроінформатики