Студенти кафедри геології та гідрології НУВГП відвідали природні комплекси Горині та базальтові кар'єри

👉 4 квітня, студенти Кафедра геології та гідрології НУВГП Навчально-науковий інститут енергетики, автоматики та водного господарства і водночас учасники наукового гуртка "Гідрологія та водні дослідження" поїхали на екскурсію до природних об'єктів Сарненського та Вараського району.

Вони відвідали природні комплекси річки Горинь біля Рівненського природного заповідника, а також базальтові кар'єри поруч сіл Берестовець та Базальтове, 🗻 де вивчали гідрологічні та гідрогеологічні особливості місцевих природних комплексів. 🏞
❗Це була неймовірна можливість не лише поглибити знання, а й насолодитися красою та різноманіттям природи.
👏Подорож організував та провів старший викладач кафедри Данило Коваль.