Проведення екскурсії в навчальній гідротехнічній лабораторії для студентів І курсу 2023

В рамках «0» тижня в.о. завідувача кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Любомир Антонович Шинкарук привітав здобувачів з успішним вступом до НУВГП. Для студентів І курсу Шинкарук Л.А. провів екскурсію по навчальній гідротехнічній лабораторії Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства.

Здобувачі ознайомилися з гідравлічними установками та гідротехнічними спорудами, на яких студенти проводять лабораторні роботи та беруть участь в проектуванні, будівництві та в дослідженнях фізичних моделей реальних гідротехнічних об’єктів.

В наш непростий час, велика робота і особлива відповідальність покладається на студентів та випускників водних спеціальностей, оскільки вирішення будівельних проблем буде пов’язано з відновленням пошкоджених і зруйнованих гідротехнічних об’єктів після деокупації Українських територій.

Новина у фейсбук, більше фото.