Переведення студентів з платної форми навчання на держбюджетну 2023

Про переведення студентів денної та заочної форми навчання навчально-наукового інституту енергетики, автоматики  та водного господарства з платної форми навчання на держбюджетну

Оприлюднено протокол №54 ННІЕАВГ від 24.09.2023 року із розгляд заяв студентів денної та заочної форми навчання про перевід їх з платної форми навчання на місця державного замовлення.

Виступав заст. директора ННІЕАВГ Сунічук С.В. про подані заяви від студентів денної та заочної форми навчання про перевід цих студентів на вакантні місця державного замовлення.

Ухвалили: враховуючи успішне навчання студентів ННІЕАВГ денної форми навчання відповідних курсів та спеціальностей, рейтингові показники та наявність вакантних держбюджетних місць на відповідних курсах та спеціальностях, перевести з 01 жовтня 2023 року на місця державного замовлення студентів, відповідно списку в протоколі.