ОПП «Гідротехнічне будівництво» акредитовано!

26.12.2023 року було отримано сертифікат про акредитацію ОПП  «Гідротехнічне будівництво» спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» другого (магістерського) рівня

26 грудня 2023 року Національним Агентством із забезпечення якості вищої освіти було надано сертифікат (№ 6801) про акредитацію освітньо-професійної програми «Гідротехнічне будівництво», яка реалізується кафедрою гідротехнічного будівництва та гідравліки ННІ ЕАВГ НУВГП строком дії до 01.07.2029 року.

Щиро вітаємо наших колег, здобувачів освіти та всі заінтересовані сторони з успішним проведенням акредитації! Дякуємо за роботу викладачам, які задіяні на реалізації даної ОП, а особливо кафедру гідротехнічного будівництва та гідравліки, та гаранта освітньої програми - к.т.н., в.о. завідувача кафедри ГТБтаГ Шинкарука Любомира Антоновича!

Бажаємо всім Перемоги і подальших здобутків у професійній освітній та науковій діяльності на користь України!