Науково-практичний семінар “Модернізація та удосконалення меліоративних систем”

Проведення семінару на базі Південного МУВГ
28 квітня на базі Південного МУВГ за участю д.т.н., професора Гурина Василя Арсентійовича, професора кафедри гідроінформатики Національного університету водного господарства та природокористування було проведено науково-практичний семінар на тему “Модернізація та удосконалення меліоративних систем”.
Учасники семінару прослухали доповідь Гурина В.А. у якій були розглянуті питання практичного застосування модернізації елементів осушувальних систем та регулювання водних ресурсів для відновлення екосистем.
Окремі конструкції елементів осушувальних систем та споруд регулювання стоку розроблені на рівні винаходів та захищені патентами України на корисну модель.
Більше фото у фейсбук: https://www.facebook.com/photo/?fbid=548033554142116&set=pcb.548034277475377