Інтервю з завідувачем кафедри геології та гідрології НУВГП Віктором Мельничуком

Бізнес та науковці. Як під час війни підприємці з Амбер Гальбин співпрацюють з геологами, екологами

Розвиток науки не зупинився попри війну. Ба науковці розпочали нові проєкти разом із бізнесом. Зокрема, група компаній @ambergalbyn "Амбер Гальбин" допомогла відкрити філію кафедри геології та гідрології Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) поруч з родовищем надрокористувачів, де видобувають бурштин. Студенти проходять там практику, а науковці проводять дослідження.

Крім того, разом із науковцями підприємці запустили міжнародні проекти.
Надрокористувачі замовляють у науковців дослідження, навчаються в університеті. Адже переконані: наука - це успіх бізнесу!

Про співпрацю науки та бізнесу журналіст Олексій Бухало та оператор Роман Шикунець поспілкувалися із завідувачем кафедри геології та гідрології НУВГП Віктором Мельничуком.

Детальніше тут