90-ряччя С. І. Поташника

Сьогодні свій день народження відзначає видатний гідроенергетик, Герой України, голова Науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», повний кавалер ордена «За заслуги», «Почесний доктор національної академії наук України», професор кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Семен Ізрайлевич Поташник

Його внесок в розбудову енергосистеми України неоціненний! Семен Поташник – фахівець міжнародного рівня, який і до сьогодні плідно працює для зміцнення енергетичної безпеки країни.

Національний університет водного господарства та природокористування щиросердечно вітає Героя України Семена Ізрайлевича Поташника з 90-ряччям та дякує за сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток гідроенергетики України!

Зичимо Семену Ізрайлевичу міцного здоров'я, довгих років життя, нових досягнень у роботі, миру, добра, благополуччя! Нехай затишно і тепло буде Вам серед співробітників, друзів та рідних!

Читайте нас також: