3-й вебінар серії на тему "Міжнародний досвід інтегрованої консолідації земельних та водних ресурсів: організація, процедури, впровадження – Можливості для України"

Завершення серії вебінарів «Інтегроване управління земельними та водними ресурсами на сільських територіях» 3-й вебінар серії на тему "Міжнародний досвід інтегрованої консолідації земельних та водних ресурсів: організація, процедури, впровадження – Можливості для України"
Invitation to the online lecture: “International Experience on Integrated Land and Water consolidation: Organisation, Procedures, Implementation – Options for Ukraine”
Дата: 01.06.2022 Час проведення: 10:00 – 12:30
Формат: online (zoom) - https://us06web.zoom.us/j/84314499213
Після привітання ректора Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) проф. Віктора Мошинського та привітання / презентації проекту Німецько-Українського Політичного Діалогу (APD) від Катя Делс (Katja Dells - керівник земельної компоненти проекту (APD) міністерства сільського господарства Німеччини (BVVG)) будуть представлені виступи:
1) Проекти інтегрованої консолідації земельних та водних ресурсів у Нідерландах, Болгарії, Туреччині та Україні. / Хенк Мун ( Henk Moen ) Консультант з управління водними та земельними ресурсами та розвитку сільських територій, Нідерланди
Integrated Land and Water Consolidation projects in the Netherlands, Bulgaria, Turkey and Ukraine Henk Moen Freelance Consultant, Land- and Water management and Rural Development
Підведення підсумків / Проф. Ольга Жовтоног / Kaтя Деллс (Katja Dells)
подія у Facebook : https://fb.me/e/1MlIQe5sQ